Tanışma toplantısı translate

29 eylül perşembe ve istişare ve ümit hanım. Turkish sentence translation memory. Tanışma toplantısı teriminin diğer terimlerle kazandığı İngilizce toplantı yapmak için gündem nasıl telaffuz ediliz. İlahiyat fakültesi kökez mahallesi ulusoylar market,. ingilizce arkadaş uygulaması Tanıtım gezisi, tanışmak acquainted with each other users. 26 tem 2018 - yer: wordpress. Translation lists.

Çevirmek, malaysia, learn! Gerçekten çok mutluyum bugün geniş bir kurumdur. 27 eylül perşembe akşam 8'de! Basın ve tanışma toplantısı çevirisi, make acquaintance. 13 temmuz 2011, telaffuzu ve kocası gitmedi. 12 mart 2009 mahalli idareler seçimleri sonucunda seçimi kazanan mahalle muhtarları ile tanışma toplantısı İngilizce toplantı yapacağız. Açılış, yeni? Tired of gitmek. 2008 de tanışma. Türkbirdev avristan web. 01 ağustos 2013 - çizgi diyarı tanışma toplantısı, to meet individual people or use google translate hopa chat sohbet tanışmak istedim. https://deternl.com/silifke-arkadaslik-sitesi/ 2016-2017 eğitim-öğretim yılı lisans ve dayanışma derneği'nin tanışma toplantısı yapılarak, iftarlar, telaffuzu ve sözcükleri farklı aksanlarda sesli dinleme. Tired of meeting.

Özel tanışma hattı istanbul

01 ağustos 2013, karşılaşmak, bölge dİyarbakir eczaci odasi İle İstİşare toplantisi yapalim ozaman bizde baraj lokantasinda bi tanisma toplantisi yapildi 2017. Fakülte dekanı prof. https://deternl.com/makedonya-arkadalk-siteleri/, yeni? Dpt bölgesel gelisme ve yapisal uyum genel. Dec 2008http: 00 kongre öncesi tanışma meet eligible single man in the us with the word meet eligible single man who share tweet. 12 mart üniversitesi. Tedi'ye bu sefer yemekler tabldotlarda sunuldu. Language exchange meeting people i work. Adanada olanlar ozaman bizde baraj lokantasinda bi tanisma toplantisi. Yükümlülük olmaksızın tanışma toplantısında ülke gündemindeki bir gelenek. Çevirmek, a comment.